KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13486178
nr 1348 6178
Torkel Dahlstedt
(f. 1942), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerade, bladets mått: 18x15 30x30 cm
Torkel Dahlstedt, svensk målare, skulptör och grafiker född i Uppsala 1942.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:40:07
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
6
800 kr
7
1.000 kr
7
Torkel Dahlstedt
Läs mer om Torkel Dahlstedt